Kağıt Türleri

A Kağıt

Şamua Kağıt, Sülfit Kağıt, Yağlı Kağıt, Lwc Kağıt, Sc Kağıt, Gazete Kağıdı, Pelur Kağıt, Hutbak Kağıt, Kraft Kağıt, 3. Hamur Kağıt

Şamua Kağıt

Şamua kâğıt, Kahverengi selülozdan üretilen, %100 selüloz içerikli olan bir kağıttır. Pürüssüz ve düz bir yapısı bulunur. Cam işlemeleri ve Paslanmaz çelik alanlarında kullanılmaktadır.

Sülfit Kağıt

Ambalaj, kese gibi üretimlerde kullanılan Sülfit Kağıt genellikle selüloz ve odun hamurundan oluşur.

Yağlı Kağıt

Pişirme kağıdı (yağlı kağıt) yiyeceklerin sarılması, fırınlanacak olan gıdanın tepsiye yapışmaması ve tepsinin kirlenmemesi için kullanılan, mutfakta kullanım kolaylığı sağlayan malzemelerden biridir.

Lwc Kağıt

40-90 gr/m2 aralığındaki değişik gramajlarda üretimi yapılan kağıt gruplarıdır. Kaplık kağıt, ambalaj sektöründe ise hediyelik paket kağıtlarında kullanılmaktadır.

Sc Kağıt

Dergiler, Günlük-Haftalık-Aylık süreli yayınlar, Broşürler yapımında kullanılır.

Gazete Kağıdı

Gazete kağıtları koruma kağıtları yerine kullanılır.

akagit logo 1 1

Pelur Kağıt

Pastanelerde, catering yemekhane gibi yiyecek olan yerlerde kullanılır.

Hutbak kağıt

Tekstil, kırtasiye, tarım, hediyelik eşya , süs ve parti malzemelerinde ağrılıklı olarak ayrıca gıda sektöründe de yoğun olarak kullanılmaktadır.

Kraft Kağıt

Sert ya da ağır parçaların nakliyesinde, taşınmasında ve korunmasında önemli rol oynamaktadır. Ayrıca davetiye kağıtlarında da kullanılır.

3. Hamur Kağıt

Bileşimindeki odun miktarı selüloz miktarından fazla olan bu kağıt, günlük yaşamda saman kağıdı olarak adlandırılır.

Ambalaj Üretim Firması

Her nevi ambalaj kağıdı yapılırken aynı zamanda gıda güvenliği, raf ömrü, bariyer koruması, kullanım kolaylığı ve mükemmel baskı kalitesi sunulmaktadır.

Kese Kağıt

Baskılı baskısız kese kağıtları yapılır. Hamburger kağıdı, sandviç kağıdı, poğaça kağıdı, simit kağıdı gibi isteklerinizi 1. Kalite olarak üretiyoruz.

Fastfood

Her sektöre hitap eden ambalaj ve kese kağıdı ürün yelpazemizle siz değerli müşterilerimizin isteklerine özel üretimler de gerçekleştirmekteyiz.

WhatsApp
1
WhatsApp
A Kağıt
Merhabalar 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hello 👋
How can we help you?

مرحبا 👋
كيف يمكننا مساعدتك؟