SC Kağıt

İçindekiler
sc kagit

Sc Kağıt Nedir?

SC kağıt; oldukça ince bir tasarıma sahip olan kuşe kağıt grubuna ait bir üründür. Farklı gramajlarda karşımıza çıkan bu ürün; genellikle piyasada bobin formatında yer almaktadır. Rotogravür baskı tekniğine uygun olan bu kağıt türü; HSWO baskılarda da güzel sonuçlar ortaya koyar. Bu ürün başta 43gr ve 47gr olmak üzere 50gr, 60gr ve 86cm ölçülerinde üretilmektedir. Tam olarak üst düzeyde bir performans ortaya koyabilme kabiliyetine sahip olan SC kağıt; geniş kapsamlı bir alanda kullanılmaktadır. Esasında bu durum malzemenin kaliteli bir malzeme olmasından da kaynaklanmaktadır. 

SC Kağıt Özellikleri Nelerdir?

İleri teknolojilerle desteklenen bir ürün olan SC kağıtlarının; üretim özellikleri gelişmiştir. SC kağıt özellikleri gündeme geldiği zaman aşağıdaki seçenekler karşımıza çıkmaktadır;

  • Yüksek bir yüzey mukavemetine sahiptir
  • Seri baskıların yapılmasına olan tanımaktadır
  • İnce bir gramaj özelliğine sahip olduğundan düşük maliyetlidir

SC kağıt uygun fiyat aralığında temin edilebilen bir ürün olmakla birlikte pratik bir kullanım özelliğine de sahiptir. Bu özelliklerinden dolayı SC kağıtların yoğun bir düzeyde talep gördüklerini rahatlıkla ifade edebiliriz. Son zamanlarda üretim teknolojilerinin de gelişmesine paralel olarak SC kağıtlarının kullanım alanlarının her geçen gün itibariyle genişlediğini ifade edebiliriz.

SC Kağıt Nerelerde Kullanılır?

Nitelikli bir malzeme olarak karşımıza çıkan SC kağıt; geniş kapsamlı bir alanda kullanım özelliklerine sahiptir. Aşağıda sıraladığımız özellikler SC kağıtların öne çıkan özellikleri arasında yer alır;

  • Dergi basımı
  • Broşür basımı
  • Günlük ya da aylık süreli yayınlar

Her zaman üst düzeyde bir talebin bulunduğu SC kağıt; farklı fiyat seçenekleri halinde karşımıza çıkmaktadır. Bu tarz bir ürünü satın alacaksanız mutlaka detaylı bir fiyat araştırması da yapmalısınız. Böylece tam olarak bütçenize uygun bir şekilde SC kağıt alabilirsiniz.

Diğer Kağıt Türlerimiz

bilgi almak, sipariş oluşturmak için aklınıza gelen her konuda bizimle iletişime geçin

WhatsApp
1
WhatsApp
A Kağıt
Merhabalar 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hello 👋
How can we help you?

مرحبا 👋
كيف يمكننا مساعدتك؟