LWC Kağıt

İçindekiler
lwc kagit

LWC Kağıt Nedir?

Hafif kaplamalı olarak da sınıflandırılan LWC kağıt; mekanik hamurdan üretilmiştir. Ağaç yongaları ve kütüklerin mekanik olarak ayrıştırılmasıyla üretilen bu malzeme; dayanıklı bir malzeme olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bağ kartı olarak da bilinen LWC kağıt, çeşitli ürünler yapmak için kullanılabilen bir kağıt şeklidir. Malzeme tipik olarak inşaat ve imalat endüstrilerinde malzeme katmanları arasında koruyucu bir bariyer olarak kullanılır. LWC kağıdı, bir tarafında yapışkan bir arkalık ile birlikte lamine edilmiş iki yaprak kağıttan oluşur.  

LWC Kağıt Nerelerde Kullanılır?

LWC Kağıt, kaplama ve laminasyon alanlarında dayanıklılık özelliklerine sahip zeminler oluşturmak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca her türlü baskı ve boyama işlerinde bu tür kağıtlar kullanılmaktadır.  LWC kağıtlar; bir tür yüksek mukavemetli ve düşük ağırlıklı özel tasarım kağıtlardır. Yüksek mukavemet, iyi tokluk ve aşınma direnci, iyi elektriksel yalıtım özellikleri, kimyasal kararlılık, asit direnci ve alkali direnci özelliklerine sahiptir. Aşağıda sıraladığımız özellikler bu tarz kağıtların öne çıkan özellikleridir;

  • Etkili bir beyazlık
  • Yüksek yoğunluk seviyesi
  • Etkili bir yüzey mukavemeti
  • Pürüzsüz ve düzgün kaplama özelliği
  • Yüksek sertlik derecesi ve katlanma mukavemeti
  • Canlı bir şekilde baskıların yapılmasına olanak tanıması

LWC Kağıt Toptan Alım

Günümüz itibariyle LWC almayı düşündüğünüz zaman karşınıza farklı alternatif seçeneklerin çıkıyor olması gayet olağandır. Bu aşamada LWC kağıt toptan alımlarının uygun fiyatlı bir şekilde bu tarz ürünleri temin etmeye olanak tanıdığını ifade edebiliriz. Özellikler LWC kağıt almadan önce kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip edecek olursanız; bütçe dostu bir şekilde bu tür ürünleri temin edebilirsiniz. Bu aşamada ürün kalitesi ve fiyat dengesine dikkat ediyor olmanız; tam da istediğiniz özelliklere sahip bir şekilde ürün almanızı mümkün kılacaktır.

Diğer Kağıt Türlerimiz

bilgi almak, sipariş oluşturmak için aklınıza gelen her konuda bizimle iletişime geçin

WhatsApp
1
WhatsApp
A Kağıt
Merhabalar 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hello 👋
How can we help you?

مرحبا 👋
كيف يمكننا مساعدتك؟